Rekrutacja na rok szkolny 2024/25

UCZESTNICY KONTYNUJĄCY ZAJĘCIA W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2024/25
potwierdzenie kontynuacji (7.05.-15.05)

 1. W dniach od 7.05.(od godz. 13.00) do 15.05.(do godz. 23.59) w systemie rekrutacyjnym na stronie https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl/vacatio-parents/main.action należy zarejestrować wychowanka – stare hasła nie są ważne, wypełnić deklarację – wprowadzić aktualne dane, sprawdzić adresy mailowe i numery telefonów.
 2. Należy wybrać kontynuację zajęć (o ewentualnych zmianach poinformuje nauczyciel).
 3. Podpisaną deklarację należy złożyć w sekretariacie Ogniska. Sekretariat czynny jest w godz. 8.30-16.00, a po godz. 16.00 papierowe dokumenty można będzie złożyć w specjalnie przygotowanym pudełku w holu Ogniska przy ul. M. Pawlikowskiego 3. W następnym dniu roboczym w systemie rekrutacji widoczne będzie potwierdzenie złożenia wniosku.
 4. Istnieje możliwość podpisania wniosku podpisem elektronicznym, w tym przypadku nie trzeba dostarczać do Ogniska wersji papierowej.
 5. Nauczyciel potwierdza kontynuację uczestnika (do 15.05.) – informacja o przyjęciu znajduje się na koncie uczestnika w systemie rekrutacyjnym.

INSTRUKCJA rekrutacji dla kandydatów znajduje się w MENU /pomoc na stronie https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl/

NOWI KANDYDACI NA ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2024/25
rejestracja w systemie 16.05.-29.05.

 1. W dniach 16.05. (od godz. 16.00) – 29.05.(do godz. 18.00) należy wejść do systemu rekrutacyjnego na stronie https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl/vacatio-parents/main.action zarejestrować wychowanka – stare hasła nie są ważne lub w przypadku osób kontynuujących zalogować się, wypełnić wniosek – wprowadzić aktualne dane, wprowadzić adresy mailowe i numery telefonów (niezbędne do kontaktu).
 2. Należy wybierać interesujące dziecko zajęcia, dostosowane do wieku, a następnie wydrukować wniosek.
 3. Podpisany wniosek należy złożyć w sekretariacie Ogniska. Sekretariat czynny jest w godz. 8.30-16.00, a po godz. 16.00 papierowe dokumenty można będzie złożyć w specjalnie przygotowanym pudełku w holu Ogniska przy ul. M. Pawlikowskiego 3. W następnym dniu roboczym w systemie rekrutacji widoczne będzie potwierdzenie złożenia wniosku.
 4. Istnieje możliwość podpisania wniosku podpisem elektronicznym, w tym przypadku nie trzeba dostarczać do Ogniska wersji papierowej.
 5. Do wniosku proszę nie załączać żadnych dodatkowych dokumentów/oświadczeń. O przyjęciu dziecka na zajęcia decydują badania uzdolnień kierunkowych, które odbędą się w dn. 3 – 14 czerwca w godzinach popołudniowych.
 6. Terminy badań po 21 maja będą widoczne po zalogowaniu się w system rekrutacji (w przypadku konieczności zmiany terminu prosimy o kontakt telefoniczny z Ogniskiem – 22 6135546). UWAGA! W systemie widoczne będą wspólne terminy dla następujących zajęć: Programowanie/Robotyka Mindstorms, Gitara/Studium rytmiczne, Przygoda z komputerem/Robotyka. Badania dla tych zajęć prowadzone są przez tego samego nauczyciela.
 7. Informacja o zakwalifikowaniu bądź nie będzie widoczna na koncie dziecka w systemie rekrutacji 19 czerwca o godz. 12:00.

INSTRUKCJA rekrutacji dla kandydatów znajduje się w MENU /pomoc na stronie https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl/

Na zajęcia taneczne zapisy będziemy przyjmować od (UWAGA ZMIANA !!!) 9 września, w sekretariacie, nie przez system rekrutacji.

Skip to content