Zajęcia stałe w roku szkolnym 2023/2024

szczegółowy plan zajęć odbywających się w budynku przy ul. M. Pawlikowskiego 3
szczegółowy plan zajęć odbywających się w budynku przy ul. Cz. Witoszyńskiego 2

Język angielski

Wiek: 6-18 lat

gr 1. Co bardziej lubisz – bawić się czy uczyć? A wiesz, że nauka również może być zabawą? Chcesz się o tym przekonać – zapraszamy na lekcje języka angielskiego.

gr 2. Nauka języka angielskiego dla uczniów, którzy są za pan brat z telefonem, komputerem i cyfrowymi technologiami.

gr 3. Chcesz porządnie przygotować się do egzaminu 8-klasisty lub uczestniczyć w konkursach z języka angielskiego? Zapraszamy na lekcje dla ambitnych uczniów. A może borykasz się z problemami na angielskim w szkole? Każdy znajdzie coś dla siebie.

Język polski (przygotowanie do egzaminu 8-klasisty i matury)

Wiek: 13-19 lat

Jeśli chcesz powtórzyć i utrwalić materiał do egzaminów kończących szkołę podstawową i ponadpodstawową, to miejsce dla Ciebie. Omówimy obowiązkowe lektury, długie i krótkie formy pisemne oraz zagadnienia językowe, przeanalizujemy zadania z arkusza.

Matematyka (przygotowanie do egzaminu 8-klasisty i matury)

Wiek: 13-19 lat

Na zajęciach przygotujemy i przypomnimy najważniejsze zagadnienia z matematyki. W trakcie zajęć rozwiążemy i przeanalizujemy zadania z arkuszy egzaminacyjnych. Uczymy matematyki dla każdego.

Przyrodnicy

Wiek: 7-19 lat

Jeśli lubisz zwierzęta i rośliny, jeśli fascynuje Cię podwodny świat i życie na lądzie – zapraszam na zajęcia PRZYRODNICY! Tu poznasz magiczny świat zwierząt, niesamowite właściwości i zastosowania roślin oraz stworzysz dzieła inspirowane naturą! Dołącz do Nas!

Rusz głową

Wiek: 1-3 klasa SP (6-9 lat)

Jeśli chcesz uczyć się przez zabawę przyjdź na Rusz głową. Będziemy rysować, malować, lepić, skakać, biegać, tańczyć, rozwiązywać krzyżówki, zagadki, grać w gry planszowe i robić wszystko, co najlepsze w nauce.

Przygoda z komputerem

Wiek: 6-9 lat

Zajęcia skierowane są do dzieci z klas 1-3.

Gry i Youtube to nie wszystko !!! Na tych zajęciach pokażemy Ci jak wykorzystać komputer w nauce, zabawie i codziennych czynnościach. Poznamy podstawy programowania, grafiki i tworzenia filmów. Komputer może być Twoim przyjacielem, ale też źródłem niebezpieczeństw – nauczymy Cię reagować na zagrożenia z sieci.

Robotyka

Wiek: 7-11 lat

Lubisz LEGO ? – my też. Podczas zajęć wykorzystamy komputery z oprogramowanie LEGO Education WeDo, do tworzenia najróżniejszych ruchomych modeli.

Robotyka Mindstorms

Wiek: 13-18 lat

Programowanie

Wiek: 13-18 lat

Studium rytmiczne

Wiek: 9-18 lat

Chcesz nauczyć się grać na gitarze, zacznij od Studium rytmicznego. Od podstaw wprowadzimy Cię w tajniki gry na gitarze. Rozwiniesz umiejętności muzyczne oraz manualne, udoskonalisz wyczucie rytmu.

Gitara

Wiek: 9-18 lat

Gra na gitarze pozwoli Ci rozwinąć umiejętności muzyczne oraz manualne. Ćwiczenia skupiają się na doskonaleniu techniki gry oraz wyczuciu rytmu. Nauczysz się gry z nut lub tabulatur gitarowych. W kolejnym etapie wtajemniczenia zgłębisz tajniki akompaniamentu akordowego. Dzięki zróżnicowanemu repertuarowi każdy znajdzie coś dla siebie.

Śpiewam i gram

Wiek: 10-18 lat

Marzysz o karierze wokalisty/wokalistki ? Jesteśmy najlepszym miejscem na spełnienie tego marzenia. Będziemy śpiewać i akompaniować sobie na pianinie, ukulele lub gitarze. Nauczysz się synchronizacji śpiewu z grą na instrumencie, a także umiejętności odnalezienia się muzycznie w grupie czy zespole.

Ukulele

Wiek: 8-18 lat

Hawajska „skacząca pchła”, która po wielu latach zapomnienia nabiera nowego blasku. Z pewnością przypomni Ci o wakacjach, palmach i słońcu.
Zaledwie 4 struny i krótki gryf sprawiają, że już po kilku lekcjach opanujesz podstawowe akordy i proste bicie. Ukulele = super moc na ogniskach i imprezach.

Ceramika

Wiek: 8-15 lat

Na zajęciach poznasz techniki lepienia oraz szkliwienia. Zajęcia ceramiczne to kreatywna praca z gliną rozwijająca manualność, a także wrażliwość na sztukę.

Dłubaki

Wiek: 7-19 lat

Jeśli Twoją pasją jest tworzenie, DŁUBAKI to zajęcia dla Ciebie! Będziesz tu kleić, zdobić, kręcić, wyklejać, malować nie tylko z użyciem klasycznych pędzli, poznasz haft klasyczny, krzyżykowy i diamentowy i wiele innych sposobów na zrealizowanie najbardziej szalonych pomysłów.

Plastyka

Wiek: 7-18 lat

Na naszych zajęciach nie ma ocen, a każda praca jest sukcesem, podnoszącym własną samoocenę. Poznasz z nami różnorodne techniki plastyczne, zdobędziesz wiedzę z zakresu historii sztuki. Wykonasz prace przestrzenne i płaskie.

Krawiectwo

Wiek: 9-13 lat

Chcesz szyć jak krawcowe u Gucci ? U nasz możesz zacząć swoją przygodę z maszyną do szycia. Nauczymy Cię podstaw krawiectwa, obsługi maszyny do szycia, poznamy tkaniny oraz inne materiały potrzebne, by szyć niepowtarzalne wytwory własnej wyobraźni.

Skip to content